Szafy wnękowe Indeco Kraków

Szafy wnękowe Indeco producent SzafMix 24 Kraków

INDECO jako jeden z najbardziej cenionych polskich producentów szaf na zamówienie oferuje nowoczesne szafy wnękowe. Zabudowy wyposażone są we wszystkie znane na rynku systemy drzwiowe i dopasowane do każdego rodzaju pomieszczenia – salonu, sypialni, poddasza czy garażu. Ponadto INDECO udostępnia szeroki wybór wypełnień i elementów wnętrza poszczególnych mebli.

Produktami, które szczególnie polecamy, są:

 • szafy narożne,
 • szafy wnękowe z drzwiami rozsuwanymi lub przesuwnymi.

Szafy narożne, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do umieszczenia w kącie pokoju lub w narożniku, na styku dwóch ścian. W przypadku zakupu gotowej szafy narożnej w salonie meblowym istnieje prawdopodobieństwo, że okaże się za duża i zamiast dać nam dodatkową przestrzeń, zabierze ją.

INDECO proponuje wykonanie szafy narożnej na wymiar – wyposażonej w dwa prostopadle ustawione do siebie moduły – budową przypominającej literę ,,L’’. Takie rozwiązanie gwarantuje, że przestrzeń przeznaczona w Twoim mieszkaniu do przechowywania zostanie maksymalnie wykorzystana. Szafy narożne INDECO polecamy zwłaszcza w aranżacji przedpokoju, sypialni oraz pokoju dziecięcego.

Szafy wnękowe pod zabudowę każdego pomieszczenia

Kolejnym godnym polecenia produktem w naszym asortymencie są szafy wnękowe na wymiar wyposażone w system drzwi przesuwnych lub rozsuwanych autorskiego projektu INDECO. Szafy wnękowe do zabudowy są doskonałe do przechowywania ubrań oraz wszelkich innych przedmiotów w rozmaitych pomieszczeniach, m.in. w:

 • sypialni
 • przedpokoju
 • kuchni
 • garażu
 • na poddaszu

Są obecne już w niemal każdym nowoczesnym domu, a największą popularnością cieszą się wnękowe szafy do przedpokoju. Co ważne, tego typu meble na wymiar sprawdzą się jako zabudowa wnęki także w niewielkich mieszkaniach.

Nasze produkty powstają na zamówienie, dlatego możesz dopasować wygląd zewnętrzny szafy do swoich wymagań – dobrać ulubione wypełnienie, profile oraz układ wieszaków i drążków ubraniowych wewnątrz mebla. Producent szaf INDECO proponuje również drzwi przesuwne do garderoby lub służące jako praktyczne przedzielenie pomieszczeń. U nas znajdziesz wszystko, co pomoże zaprojektować od podstaw i wyprodukować szafę wnękową do zabudowy lub szafę narożną na miarę. Zapoznaj się z naszą ofertą szaf do sypialni, przedpokoju oraz innych pomieszczeń i odkryj zalety mebli na wymiar INDECO!

Szafy wnękowe nr 1 w Krakowie

Szafy wnękowe są to zabudowy meblowe wykonywane w przestrzeni wnęki bądź na całej powierzchni ściany. Szafy wnękowe mogą być pełne lub częściowe – w praktyce oznacza to, że nie muszą, choć mogą posiadać boki, podłogę lub plecy. Z reguły w przypadku szaf wnękowych staramy się unikać zabudowy ścian tam, gdzie nie jest to wymagane. Obniża to znacznie koszty wykonania szafy wnękowej oraz pozwala ścianą swobodnie “oddychać”. Szafy wnękowe wykonujemy zgodnie z ustalonym projektem. Pomagamy naszym klientom przebrnąć przez cały proces produkcyjny od pomiaru po sam montaż. Na szafy udzielamy kilkuletniej gwarancji w zależności od wyboru systemu drzwi. Najlepszym wyborem drzwi do szafy wnękowej jest system drzwi przesuwnych Indeco, szczególnie w starym budownictwie gdzie ściany nie są proste. Drzwi przesuwne dzięki lekkości działania, oraz szerokiej regulacji doskonale radzą sobie w każdej wnęce. Zabudowa wnęk często wymaga dodatkowych blend bądź klinów, dzięki czemu nie musisz się martwić krzywiznami swoich ścian. Jeśli nie podobają Ci się drzwi przesuwne w twojej szafie możemy zabudować wnękę drzwiami uchylnymi lub łamanymi. Kolejną zaletą szaf wnękowych jest w zasadzie brak ograniczeń co do ich budowy oraz wymiaru. Oferujemy nieskończone możliwości wzorownictwa oraz wyposażenia wnętrza. Pomiary szaf wnękowych w Krakowie odbywają się od poniedziałku do piątku w dowolnych godzinach.

Komentarze

 1. Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba taka zabudowa wnętrz i jestem zdania, że wygląda to po prostu świetnie. Tym bardziej, że w końcu szafy robione są pod wymiar. Polecam także każdemu przeczytanie na stronie https://architekci24h.pl/zakup-mebli/jak-samodzielnie-zaprojektowac-szafe/ jak można samodzielnie zaprojektować szafę.

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie samo posiadanie fajnych mebli na pewno jest ważne i ja również stawiam na bardzo wysoką jakość. Moim zdaniem doskonałym wyborem także są niezawodne akcesoria meblowe z firmy https://www.gtv.com.pl/pl/ któych ja od dawna używam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie napisany artykuł. Mam nadzieję, że będzie ich więcej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dawno nie było takiego artykułu. Bardzo fajny wpis.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Szafy przesuwne Indeco Kraków

Szafy na wymiar