Szafy wnękowe Indeco Kraków

Szafy wnękowe Indeco producent SzafMix 24 Kraków

INDECO jako jeden z najbardziej cenionych polskich producentów szaf na zamówienie oferuje nowoczesne szafy wnękowe. Zabudowy wyposażone są we wszystkie znane na rynku systemy drzwiowe i dopasowane do każdego rodzaju pomieszczenia – salonu, sypialni, poddasza czy garażu. Ponadto INDECO udostępnia szeroki wybór wypełnień i elementów wnętrza poszczególnych mebli.

Produktami, które szczególnie polecamy, są:

 • szafy narożne,
 • szafy wnękowe z drzwiami rozsuwanymi lub przesuwnymi.

Szafy narożne, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do umieszczenia w kącie pokoju lub w narożniku, na styku dwóch ścian. W przypadku zakupu gotowej szafy narożnej w salonie meblowym istnieje prawdopodobieństwo, że okaże się za duża i zamiast dać nam dodatkową przestrzeń, zabierze ją.

INDECO proponuje wykonanie szafy narożnej na wymiar – wyposażonej w dwa prostopadle ustawione do siebie moduły – budową przypominającej literę ,,L’’. Takie rozwiązanie gwarantuje, że przestrzeń przeznaczona w Twoim mieszkaniu do przechowywania zostanie maksymalnie wykorzystana. Szafy narożne INDECO polecamy zwłaszcza w aranżacji przedpokoju, sypialni oraz pokoju dziecięcego.

Szafy wnękowe pod zabudowę każdego pomieszczenia

Kolejnym godnym polecenia produktem w naszym asortymencie są szafy wnękowe na wymiar wyposażone w system drzwi przesuwnych lub rozsuwanych autorskiego projektu INDECO. Szafy wnękowe do zabudowy są doskonałe do przechowywania ubrań oraz wszelkich innych przedmiotów w rozmaitych pomieszczeniach, m.in. w:

 • sypialni
 • przedpokoju
 • kuchni
 • garażu
 • na poddaszu

Są obecne już w niemal każdym nowoczesnym domu, a największą popularnością cieszą się wnękowe szafy do przedpokoju. Co ważne, tego typu meble na wymiar sprawdzą się jako zabudowa wnęki także w niewielkich mieszkaniach.

Nasze produkty powstają na zamówienie, dlatego możesz dopasować wygląd zewnętrzny szafy do swoich wymagań – dobrać ulubione wypełnienie, profile oraz układ wieszaków i drążków ubraniowych wewnątrz mebla. Producent szaf INDECO proponuje również drzwi przesuwne do garderoby lub służące jako praktyczne przedzielenie pomieszczeń. U nas znajdziesz wszystko, co pomoże zaprojektować od podstaw i wyprodukować szafę wnękową do zabudowy lub szafę narożną na miarę. Zapoznaj się z naszą ofertą szaf do sypialni, przedpokoju oraz innych pomieszczeń i odkryj zalety mebli na wymiar INDECO!

Szafy wnękowe nr 1 w Krakowie

Szafy wnękowe są to zabudowy meblowe wykonywane w przestrzeni wnęki bądź na całej powierzchni ściany. Szafy wnękowe mogą być pełne lub częściowe – w praktyce oznacza to, że nie muszą, choć mogą posiadać boki, podłogę lub plecy. Z reguły w przypadku szaf wnękowych staramy się unikać zabudowy ścian tam, gdzie nie jest to wymagane. Obniża to znacznie koszty wykonania szafy wnękowej oraz pozwala ścianą swobodnie “oddychać”. Szafy wnękowe wykonujemy zgodnie z ustalonym projektem. Pomagamy naszym klientom przebrnąć przez cały proces produkcyjny od pomiaru po sam montaż. Na szafy udzielamy kilkuletniej gwarancji w zależności od wyboru systemu drzwi. Najlepszym wyborem drzwi do szafy wnękowej jest system drzwi przesuwnych Indeco, szczególnie w starym budownictwie gdzie ściany nie są proste. Drzwi przesuwne dzięki lekkości działania, oraz szerokiej regulacji doskonale radzą sobie w każdej wnęce. Zabudowa wnęk często wymaga dodatkowych blend bądź klinów, dzięki czemu nie musisz się martwić krzywiznami swoich ścian. Jeśli nie podobają Ci się drzwi przesuwne w twojej szafie możemy zabudować wnękę drzwiami uchylnymi lub łamanymi. Kolejną zaletą szaf wnękowych jest w zasadzie brak ograniczeń co do ich budowy oraz wymiaru. Oferujemy nieskończone możliwości wzorownictwa oraz wyposażenia wnętrza. Pomiary szaf wnękowych w Krakowie odbywają się od poniedziałku do piątku w dowolnych godzinach.

Komentarze

 1. Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba taka zabudowa wnętrz i jestem zdania, że wygląda to po prostu świetnie. Tym bardziej, że w końcu szafy robione są pod wymiar. Polecam także każdemu przeczytanie na stronie https://architekci24h.pl/zakup-mebli/jak-samodzielnie-zaprojektowac-szafe/ jak można samodzielnie zaprojektować szafę.

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie samo posiadanie fajnych mebli na pewno jest ważne i ja również stawiam na bardzo wysoką jakość. Moim zdaniem doskonałym wyborem także są niezawodne akcesoria meblowe z firmy https://www.gtv.com.pl/pl/ któych ja od dawna używam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie napisany artykuł. Mam nadzieję, że będzie ich więcej.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Szafy przesuwne Indeco Kraków

Szafy na wymiar